• : 0000 000 00 00
Hazır İnşaat Mimarlık - Bakırköy, İstanbul

Firma Hakkında

Mimar Ali HAZIR mesleğine adım attığı yıllardan itibaren, sektördeki trend ve değişen teknikleri sürekli gözlemleyerek,bu kazanımları projelerinde estetik ve fonksiyonel dengeyle sunmaktadır.

Uzun yıllardır yaptığı sektörel ve kişisel yurt içi yurt dışı gezilerden kazanımlarıyla, daha geniş bir vizyon ve daha mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olmakla birlikte, bu sayede yarattığı mekanlara karakteristik özellikler katmaktadır.

Çalışılan projelerde, mekan sahibinin istek öneri ve talepleri doğrultusunda, tasarımdan uygulamaya kadar tüm estetik sorumluluğu üstlenir.

Müşteri memnuniyeti ve mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımları ile üstlendiği projeleri bizzat yönetip Mimar Ali HAZIR imzasını atarak zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim eder.

NEDEN Mimar Ali HAZIR ?

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm inşaat sektöründe 15 yıldır hizmet vermektedir.

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm İstanbul ilinde ve İstanbul dışında Türkiye ‘nin çeşitli noktalarında çok sayıda konut ve site , işyeri, turistik tesis, tatil köyü, tatil sitesi, havuz ve benzeri sosyal tesis projelerine imza atmış ve tamamlamıştır.

Yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile Hazır YapıHazır Yapı Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm her tür sivil inşaatın imalatında gerek projelendirme, gerek imalat gerekse yasal şartlar ve mevzuata uygun uygulama deneyimi açısından konusunda bilgi birikiminin zirvesine ulaşmıştır.

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm yurdumuzda kentsel dönüşümün uygulamaya girmesi ile birlikte mevcut uygulamaların mülk sahiplerine gelecekte yaratacağı hem zaman hem maliyet açısından zorluk, kısıtlama ve engelleri işin en başında öngörmüştür.

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm bunların aşılabilmesi için bilgi birikimi, yasal mevzuata hakimiyeti ve deneyimi ile sizlere sunduğumuz çeşitli kentsel dönüşüm hizmet çözümlerini inşaat sektörde öncü olarak tasarlamış geliştirmiş ve sizler için uygulamaktadır.

Hazır İnşaat ve Kentsel Dönüşüm olarak tamamladığımız projeler ve referanslarımız, gelecekte altına imza atacağımız tüm projelerdeki taahhütlerimizin teminatıdır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Zuhuratbaba Mahallesi Zuhuratbaba Caddesi İnter Rezidans No:1 Bakırköy İSTANBUL

İstanbul / Bakırköy

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler